TIKETA DĀVANU KARTE

TIKETA DĀVANU KARTE

Uzstāšanās:

31.12

ceturtdiena


10:00

TIKETA DĀVANU KARTE

Lithuania, Lietuva

no 11,20 €

TIKETA DĀVANU KARTE 

Noderīga dāvana draugam, kolēģim, māsai, brālim, mammai, mīļotajam...

Pārsteidz tuvinieku ar Dāvanu karti un mudini piedalīties pasākumos!

DĀVANU KARTES VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

Dāvanu karte ir derīga, lai iegādātos biļetes uz pasākumiem, ko izplata Sabiedrība, vai lai iegādātos kuponus citu personu sniegto pakalpojumu saņemšanai, ko izplata Sabiedrība.

Dāvanu karte piešķir tiesības personām (pircējiem) iegādāties Sabiedrības izplatītās biļetes uz pasākumiem vai kuponus noteiktu citu personu sniegto pakalpojumu saņemšanai tādā vērtībā (neskaitot Sabiedrības pakalpojuma maksu), kas norādīta Dāvanu kartē.

Dāvanu kartes nomināli: 10 € ; 20 € ; 30 € ; 50 € ; 70 € ; 100 €.

Dāvanu kartēm tiek piemērota Sabiedrības pakalpojuma maksa – 1,20 € par katru Dāvanu karti.

Dāvanu karti nevar atgriezt vai samainīt pret naudu.

Dāvanu karti drīkst nodot trešajai personai.

Izmantot Dāvanu karti var tikai vienu reizi.

Neizmantotais Dāvanu kartes vērtības atlikums netiek atmaksāts.

Pērkot Dāvanu kartes, PVN faktūrrēķins netiek izrakstīts, pēc pircēja pieprasījuma tiek izrakstīts pieņemšanas un nodošanas akts.

Dāvanu kartes īpašnieks ir pilnībā atbildīgs par Dāvanu kartes drošību. Sabiedrība neatbild par Dāvanu kartes pazaudēšanu. Ja Dāvanu karte ir bojāta (piem., bojāts svītrkods, saplēsta vai tml.), ar Dāvanu karti norēķināties nevar.

Dāvanu karte ir derīga 6 (sešus) mēnešus no tās iegādes dienas. Dāvanu kartes derīguma sākuma un beigu datums ir norādīts uz Dāvanu kartes. Kad beidzies Dāvanu kartes derīguma termiņš, tas netiek pagarināts, ar Dāvanu karti norēķināties nevar, pakalpojums netiek sniegts un nauda netiek atmaksāta.

Sabiedrība patur tiesības mainīt šos Dāvanu kartes izmantošanas noteikumus. Dāvanu kartes īpašniekam norēķinoties ar Dāvanu karti, pērkot biļetes vai pakalpojumu kuponus, tiek piemēroti noteikumi, kas bija spēkā Dāvanu kartes pirkšanas brīdī, izņemot kasu sarakstu, kurās var norēķināties ar Dāvanu karti. Norēķināties ar dāvanu karti var tajās kasēs, kuru sarakstu Sabiedrība norāda dienā, kad notiek norēķināšanās ar dāvanu karti.

DĀVANU KARTES PIRKŠANAS UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Iegādājoties Sabiedrības Dāvanu karti, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar Sabiedrības Dāvanu kartes lietošanas noteikumiem.

Dāvanu kartes varat iegādāties internetā www.tiketa.lv. 

Ar Dāvanu kartēm varat norēķināties, pērkot biļetes vai pakalpojumu kuponus internetā www.tiketa.lv. 

Dāvanu kartes kods ir derīgs 6 (sešus) mēnešus no Dāvanu kartes iegādes dienas.

Dāvanu karte ir jāizmanto vienas iepirkšanās laikā.

Ja, norēķinoties ar Dāvanu karti, pirkto biļešu/pakalpojumu cena ir mazāka par Dāvanu kartē norādīto summu, starpība netiek atmaksāta.

Ja, norēķinoties ar Dāvanu karti, pirkto biļešu/pakalpojumu cena ir lielāka par Dāvanu kartē norādīto summu, Pircējs apmaksā starpību.

Izpildītāji:

Bērniem ieeja bez maksas: NĒ.

Atļauts fotografēt, filmēt: NĒ.

Pasākuma organizētājs: Tiketa, UAB.

Vairāk informācijas: NĒ.

Personas datu pārzinis: TIKETA kā jūsu personas datu pārzinis nodos jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, informāciju par iegādātajām biļetēm, e-pasta adresi) pasākuma organizētājam kā datu pārzinim, kas apstrādās jūsu personas datus uz līguma izpildīšanas pamata un līguma izpildīšanas nolūkam. Vairāk informācijas var saņemt, izmantojot iepriekš norādītos pasākuma organizētāja kontaktus.
Pasākuma organizētājs uzņemas pilnīgu atbildību par pasākumu, tā norisi, nenotikšanu, kvalitāti, saturu, sniegto informāciju par pasākumu un visiem pārējiem ar pasākumu saistītajiem apstākļiem. TIKETA sniedz pasākuma organizētājam tikai biļešu izplatīšanas pakalpojumu un par pasākumu un tā norisi neatbild. TIKETA rīkojas kā atklāts starpnieks.

Komentāri

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā