Lielākā vīna izstāde Baltijas valstīs VYNO DIENOS

Lielākā vīna izstāde Baltijas valstīs VYNO DIENOS

Uzstāšanās:

Pasākums jau ir noticis.

„Vyno dienos“ ir lielākā vīna izstāde Baltijas valstīs, kura notiek jau kopš 2005. gada Lietuvā. Vairāki ārvalstu dzērienu un Lietuvas vīna ražotāji šajā izstādē prezentē savu vīnu un satiekās ar vīna cienītājiem, restorātoriem, vīnziņiem un visiem tiem, kas garšo un interesē vīns. Katru gadu izstādi apmeklē apmēram 4000 cilvēki. Katrs apmeklētājs saņem glāzi un izstādes katalogu un var brīvi baudīt vīnu, staigājot pa zālēm, lai iepazītos, izvēlētos un sazinātos ar ārvalstu vīndariem un Lietuvas profesionāļiem.

 

"Mēs vēlamies, lai piedāvātā vīna dažādība nevis biedētu, bet gan apbrīnotu," saka Arūns Starkus, viens no izstādes iniciatoriem. - "Šis būs gadījums, kad katrā pudelē mēs redzēsim nevis produktu, bet personību, garšas nianses, ko nosaka daba, vīnogu šķirnes, ražošanas tradīcijas un cilvēki, kas radīja šo vīnu. Izstāde ir vieta, kur var satikt un personīgi aprunāties ar vīna ražotājiem un klausīties viņu stāstus”.

 

Izstāde “Vyno dienos 2020” notiek plašā izstādes hallē Congress Centre LITEXPO.

Izpildītāji:

Pasākuma ilgums: 8 stundas

Asmenys iki 20 metų neįleidžiami.


Bērniem ieeja bez maksas: NĒ.

Atļauts fotografēt, filmēt: JĀ.

Pasākuma organizētājs: Naminė pelėda, UAB

Vairāk informācijas: www.vynodienos.lt Tel.: 8 5 215 94 38.

Personas datu pārzinis: TIKETA kā jūsu personas datu pārzinis nodos jūsu personas datus (vārdu, uzvārdu, informāciju par iegādātajām biļetēm, e-pasta adresi) pasākuma organizētājam kā datu pārzinim, kas apstrādās jūsu personas datus uz līguma izpildīšanas pamata un līguma izpildīšanas nolūkam. Vairāk informācijas var saņemt, izmantojot iepriekš norādītos pasākuma organizētāja kontaktus.
Pasākuma organizētājs uzņemas pilnīgu atbildību par pasākumu, tā norisi, nenotikšanu, kvalitāti, saturu, sniegto informāciju par pasākumu un visiem pārējiem ar pasākumu saistītajiem apstākļiem. TIKETA sniedz pasākuma organizētājam tikai biļešu izplatīšanas pakalpojumu un par pasākumu un tā norisi neatbild. TIKETA rīkojas kā atklāts starpnieks.

Komentāri

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā