Biežāk uzdotie jautājumi

TIKETA KLUBS – lojālu biļešu pircēju klubs, kas pastāvīgi izmanto viņiem piedāvātās privilēģijas: 
•    biļešu iepriekšpārdošana – iespēju pirmajiem iegādāties biļetes uz A līmeņa pasākumiem; 
•    īpaši lielas atlaides biļetēm uz pasākumiem;
•    atsevišķa kase „Avia Solutions Group“ arēnā, kurā kluba biedri tiek apkalpoti bez rindas;
•    atsevišķa ieeja „Avia Solutions Group“ arēnā, lai nebūtu jāstāv rindā pirms pasākuma (jāuzrāda tikai kā kluba biedram pirkta biļete);
•    spēles, kuru laikā var laimēt papildu balvas;
•    citi partneru piedāvājumi.

Dalība TIKETA KLUBĀ ir par maksu:
•    9,00 € -   1 mēnesis 
•    13,00 €  - 3 mēneši
•    15,00 € -  12 mēneši

• TIKETA tīmekļa vietnē www.tiketa.lt

• Sociālajā tīklā „Facebook“: https://www.facebook.com/TiketaLatvija/

Jauni lietotāji sistēmā tiek reģistrēti, aizpildot lietotāja reģistrācijas formu.
Jaunajiem reģistrētajiem lietotājiem tiek nosūtīta e-pasta vēstule ar aktivizēšanas saiti, kas lietotājam jānospiež, lai apstiprinātu reģistrāciju.
Esošie lietotāji var labot savus datus sadaļā „Mani dati“. Šeit var mainīt un aktivizēt jaunu e-pasta adresi, mainīt paroli, pievienot uzņēmuma rekvizītus.

Biļete – jūsu līgums ar pasākuma organizētāju un TIKETA kas dod jums (biļetes īpašniekam) tiesības piedalīties pasākumā. Vienmēr iepazīstieties ar noteikumiem, kas atrodami uz biļetes. Biļeti saglabājiet līdz pasākuma beigām.

 

Elektroniskā biļete (e-biļete) – biļete, ko var iegādāties internetā, apmeklējot TIKETAS interneta vietni www.tiketa.lv. 


TIKETAS ieviestā e-biļetes sistēma pasākuma apmeklētājiem dod iespēju iegādāties biļeti interneta vietnē www.tiketa.lv, norēķināties par to e-bankā, ar kredītkarti vai dāvanu karti. Kad sākts pirkšanas process, par e-biļetēm jāsamaksā 60 minūšu laikā! Ja maksājums netiek pabeigts, e-biļetes netiek ģenerētas, izvēlētās vietas atgriežas tirdzniecībā. Lai nodrošinātu e-biļešu drošumu, laikus apstiprinātu veiktos maksājumus un izvairītos no citiem traucējumiem, e-biļetes internetā varat iegādāties ne vēlāk kā 1 h 15 min. pirms pasākuma sākuma. 


E-biļeti, par kuru ir samaksāts, atradīsiet sadaļā “Manas biļetes”, pierakstoties ar saviem datiem www.tiketa.lv sistēmā. E-biļeti var izdrukāt uz papīra vai saglabāt mobilajā ierīcē, svarīgi, lai e-biļete būtu paņemta līdzi un ar to varētu iekļūt pasākumā.

Ja vēlaties, lai jums tiktu rezervētas biļetes, izvēlētas vietas ar labāko redzamību, noformēts priekšapmaksas rēķins/PVN faktūrrēķins, vērsieties pie klientu apkalpošanas nodaļas vadītājas Agnes Rudzinskienes, rakstot uz e-pasta adresi info@tiketa.lv vai zvaniet pa mob. tālruni +371 2 719 67 04 (darbadienās I–IV no 8.00 līdz 17.00, V no 8.00 līdz 16.00). Rezervācijas derīguma termiņš pēc vienošanās, rezervācijas cena – līdz 1,45 €;.

Par klientu apkalpošanas nodaļas vadītājas Agnes Rudzinskines rezervētajām biļetēm  var samaksāt ar bankas pārskaitījumu atbilstoši priekšapmaksas rēķinam vai skaidrā naudā kasē atbilstoši uzrādītai e-rezervācijas lapai.

TIKETAS administrācijas rezervēto biļešu rezervācijas derīguma termiņš – pēc vienošanās.


Rezervāciju atsaukt nevar, tā tiek anulēta, kad beidzies rezervācijas termiņš. Vai uz to pašu pasākumu biļetes var rezervēt vēlreiz.

Jā, var. Personai, kura vēlas izņemt rezervēto biļeti, TIKETA kases darbiniekam jāpasaka tālruņa numurs, kas tika izmantots rezervācijai, vai jāuzrāda e-rezervācijas lapa.

Jā,  izvēloties pasākuma sektoru, sistēma parāda brīvo vietu plānu, un jūs atzīmējat jums piemērotākās vietas vienā cenu kategorijā.


Vietas jums var izvēlēties arī klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Agne Rudzinskiene – zvaniet pa tālr. +371 27 196704 vai rakstiet e-pasta vēstuli uz info@tiketa.lv.

Jā, pirkt biļetes internetā ir pilnīgi droši. Vietnei www.tiketa.lv ir drošības SSL sertifikāts (angļu SSL certificate). SSL sertifikāts – elektronisks dokuments, kas ļauj noteikt vietnes identitāti un iegūt apmeklētāju uzticību. Izmantojot to, starp lietotāja pārlūku un serveri sūtītā informācija tiek šifrēta. Visi maksājumi tiek veikti lietotāja izvēlētās bankas elektronisko pakalpojumu sistēmā.

Pierakstieties TIKETAS sistēmā adresē www.tiketa.lv (ievadiet e-pasta adresi vai tālruņa numuru un paroli, ko norādījāt reģistrācijas laikā).

TIKETAS sistēmā labajā augšējā stūrī redzams pierakstītā lietotāja vārds un uzvārds (kas norādīti reģistrācijas laikā), nospiediet un izvēlieties izvēlnes kategoriju „Biļetes/pirkumu vēsture“.

Sistēma pārvirza  uz „pirkumu vēsturi“. „Pasūtījumu vēsture“ varat izvēlēties, vai izdrukāt visas e-biļetes, nospiežot pogu „Drukāt visas“, vai katru e-biļeti atsevišķi, nospiežot printera logotipu .


Ja jums ir jautājumi, sazinieties pa e-pastu info@tiketa.lv vai zvaniet pa tālruni +371 2 7196704 (darbadienās I–IV no 8.00 līdz 17.00, V no 8.00 līdz 16.00).

Jā, e-biļetes TIKETAS sistēmā ir drošas. To drošību nodrošina unikāli svītrkodi, kas palīdz šīs biļetes identificēt un izmantot tikai vienu reizi. Lai nodrošinātu e-biļešu drošību, tās kopēt aizliegts.

Pakalpojuma maksu veido:

•    biļešu sistēmas uzturēšanas izmaksas – pastāvīgi uzraugām, atjauninām biļešu pārdošanas sistēmu un nodrošinām, lai biļetes uz pasākumiem varētu iegādāties, atrodoties jebkurā vietā.

Rezervācija nodrošina, lai jūsu rezervētās biļetes rezervācijas derīguma termiņā netiktu pārdotas nevienam citam.

TIKETAS pakalpojuma maksa – līdz 1,74 € par katru biļeti ieskaitot.


Biļešu rezervācijas maksa – līdz 1,45 € par katru biļeti ieskaitot.


Pasākumiem, kas notiek „Avia Solutions Group“ arēnā, var tikt piemērota papildu maksa:


•    Arēnas maksa – no 1,16 € par katru biļeti ieskaitot.
•    BMW kluba maksa – līdz 5,79 € par katru biļeti ieskaitot, iegādājoties tās „Avia Solutions Group“ arēnas BMW klubā (101.–104. sektorā, 6.–19. rindā) gadījumā, ja pircējs nav BMW kluba biedrs t. i.:
A.    2,90 € BMW kluba maksa tiek piemērota biļetēm, ja BMW klubā biļete maksā līdz 23,17 € ieskaitot;
B.    5,79 € BMW kluba maksa tiek piemērota biļetēm, ja BMW klubā biļete maksā vairāk nekā 23,17 €.

 

Pasākumiem, kas notiek „Cido“ arēnā, var tikt piemērota papildu maksa:

 

•    Arēnas maksa – no 0,87 € par katru biļeti ieskaitot.
•    „Cido“ arēnas kluba maksa – 2,90 € par katru biļeti ieskaitot, iegādājoties tās „Cido“ arēnas klubā (301. – 312. sektorā) tādā gadījumā, ja pircējs nav „Cido“ arēnas kluba biedrs.

 

    Pasākumiem, kas notiek „Žalgira“ arēnā, var tikt piemērota papildu maksa:


•    Arēnas maksa – no 1 € par katru biļeti ieskaitot.
•    „Audi“ kluba maksa – 10 % no biļetes cenas par katru biļeti ieskaitot, iegādājoties tās „Audi“ arēnas klubā (120. – 123. sektorā) gadījumā, ja pircējs nav kluba biedrs.

Interneta vietnē www.tiketa.lv norēķināties par e-biļetēm varat, izmantojot deviņu galveno Lietuvā darbojošos banku internetbankas sistēmas. Par e-biļetēm var samaksāt arī ar VISA un MASTERCARD kartēm, ar kurām banka ļauj maksāt internetā, kā arī ar TIKETAS dāvanu karti.

Biļetes rezervējot ar klientu apkalpošanas nodaļas vadītājas Agnės Rudzinskienės palīdzību, par biļetēm var samaksāt ar bankas pārskaitījumu atbilstīgi priekšapmaksas rēķinam vai skaidrā naudā kasē, uzrādot e-rezervācijas lapu.
 

Lai iegādātos biļetes uzņēmuma vārdā, jums jābūt reģistrētam TIKETAS lietotājam. Pierakstieties ar saviem datiem elektroniskajā sistēmā, adresē www.tiketa.lv, izvēlieties izvēlnes kategoriju „Mani dati“ , nospiediet apakškategoriju  „Uzņēmuma dati“, ievadiet uzņēmuma rekvizītus. Pirkšanas procesā izvēlieties konkrētās biļetes, vēl pirms spiežat pogu „Maksāt“ jānorāda, ka būs nepieciešams faktūrrēķins, un jāizvēlas uzņēmuma rekvizīti.

•    Biļetes atdot var tikai tādā gadījumā, ja pasākums ir atcelts vai mainījies pasākuma datums vai vieta.
•    E-biļetes tiek atdotas, pierakstoties ar saviem datiem interneta vietnē www.tiketa.lv.
•    Nauda par biļetēm izņēmuma gadījumos var tikt atmaksāta, ja pasākuma organizētājs biļešu izplatītājam piešķir šādas pilnvaras (ja radusies aizķeršanās/pretenzijas, sazinieties ar pasākuma organizētājiem).
•    Ja radušies jautājumi par biļešu atdošanu, sazinieties ar TIKETAS klientu apkalpošanas centru pa tālruni +371 27 196704 (darbadienās I–IV no 8.00 līdz 17.00, V no 8.00 līdz 16.00).

Pierakstieties TIKETA e-sistēmā adresē www.tiketa.lv (ievadiet e-pasta adresi vai tālruņa numuru un paroli, ko ievadījāt reģistrācijas laikā).

TIKETA sistēma parāda pierakstītā lietotāja vārdu un uzvārdu (ko norādījāt reģistrācijas laikā), nospiediet un izvēlieties izvēlnes kategoriju „Biļetes/pirkumu vēsture“.

Izvēlieties atcelto/pārcelto pasākumu un nospiediet pogu „Informācija“.

TIKETA sistēma pārvirza jūs uz biļešu detalizāciju, atdošanu var veikt, nospiežot pogu „Atdot visas“.

Ievadiet lietotāja datus, kam tiks atmaksāta nauda, apstipriniet atmaksu ar pogu „Atmaksāt naudu“. Nauda tiks pārskaitīta vienas darbadienas laikā uz norādīto norēķinu kontu.

Ja jums ir jautājumi, sazinieties pa e-pastu info@tiketa.lv vai zvaniet pa tālruni +371 2 7196704 (darbadienās I–IV no 8.00 līdz 17.00, V no 8.00 līdz 16.00).

Jā, var. Biļetes tiek identificētas pēc unikāla svītrkoda, nevis pēc pircēja datiem. Tās nav vārda biļetes.

Tādā gadījumā zvaniet uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni +371 2 7196704 (darbadienās I–IV no 8.00 līdz 17.00, V no 8.00 līdz 16.00) vai rakstiet e-pastu info@tiketa.lv.

TIKETA nesniedz biļešu pārbaudes pakalpojumus: iegādājoties biļetes „no rokas“ visu atbildību uzņemas pircējs. TIKETA neiesaka pirkt biļetes no tālākpārdevējiem.

Pierakstieties TIKETA e-sistēmā adresē www.tiketa.lt, spiediet „Pierakstīties“ , lietotāja pierakstīšanās tabulā spiediet uz saites „Aizmirsi paroli?“.

Tabulā norādiet datus, t.i., drošības frāzi, paroles maiņas e-pastu vai sūtīšanu uz mobilo telefonu (kurā vēlaties saņemt paroles atgādinājumu), apstipriniet operāciju ar pogu „Atgādināt“.

Norādītajā e-pasta adresē vai mobilajā telefonā saņemsiet paziņojumu ar paroles atgādinājumu.

Zvaniet pa tālruni +371 27 196704 (darbadienās I–IV no 8.00 līdz 17.00, V no 8.00 līdz 16.00), kā arī varat rakstīt uz e-pastu info@tiketa.lv.

1. Iegādātās biļetes atrodamas, pierakstoties savā kontā. Pārlūka logā ievadiet tiketa.lv, tīmekļa vietnes augšējā kreisajā stūrī spiediet „Pierakstīties“.

 

2. Ievadiet savus pierakstīšanās datus un spiediet uz sava lietotāja vārda augšējā kreisajā stūrī.

 

3. Pa labi esošajā izvēlnē izvēlieties BIĻETES/ PIRKUMU VĒSTURE.

 

4. Ja pirkumu vēsturē biļešu nav, rakstiet mums uz e-pasta adresi info@tiketa.lv, vēstulei pievienojiet maksājuma kopiju un uzrakstiet e-pasta adresi, ar kuru pierakstījāties, pērkot biļetes.

1. Pārbaudiet, vai tiešām pierakstāties ar to pašu elektroniskā pasta adresi, ar kuru reģistrējāties www.tiketa.lv;

 

2. Ja neizdodas pierakstīties, rakstiet mums uz elektroniskā pasta adresi info@tiketa.lv, norādot savus pierakstīšanās datus.

1. Atgādinām, ka, pērkot biļetes ar personīgā vadītāja palīdzību, katrai biļetei tiek piemērota papildu rezervācijas maksa.

 

2. Biļešu pasūtījumus pa tālruni +371 27 196704 pieņemam darbadienās no 8.00 līdz 17.00. Brīvdienās sazinieties pa elektronisko pastu info@tiketa.lv, norādot pasākuma nosaukumu, datumu, laiku, biļešu skaitu un savus kontaktdatus. Sazināsimies ar jums vienas darbadienas laikā.

1. Visa informācija par atceltajiem vai pārceltajiem pasākumiem atrodama tīmekļa vietnē tiketa.lv;

2. Ja esat nopircis e-biļetes, bet pasākums ir atcelts vai pārcelts, pierakstieties savā kontā tīmekļa vietnē tiketa.lv un biļešu vēsturē varēsiet biļetes atdot.

3. Ja jums ir jautājumi par biļešu atdošanu, rakstiet mums uz e-pasta adresi info@tiketa.lv.

Visa aktuālā informācija par pasākumu atrodama tīmekļa vietnē tiketa.lv

TIKETA dāvanu kartes varat samainīt pret biļetēm interneta vietnē www.tiketa.lv, izvēloties maksāšanas veidu „Dāvanu karte“. 

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā