Par TIKETA

Kas mēs esam?

Mēs savedam kopā pasākumu organizēšanas profesionāļus ar visiem, kuri bauda izklaides. Esam Lietuvas biļešu izplatīšanas eksperti no 2004. gada, mēs pirmie valstī ieviesām jaunas paaudzes izplatīšanas veidus, piedāvājām elektronisko un mobilo biļešu sistēmu un daudzus novatoriskus pakalpojumus.

Mēs savedam kopā pasākumu organizētājus ar tiem, kuri bauda izklaides, un otrādi. Lietuvā sākām darboties jau 2004. gadā, ātri kļuvām par biļešu izplatīšanas tirgus ekspertiem. Pirmie valstī ieviesām jaunās paaudzes biļešu izplatīšanas veidus, piedāvājām elektronisko un mobilo biļešu sistēmas, kā arī daudzus citus inovatīvus pakalpojumus un risinājumus. 2019. gadā sākām sniegt pakalpojumus arī Latvijā.

Mums uzticas gan pasākumu organizētāji, gan pasākumu apmeklētāji. Par to runā skaitļi. Ik gadus apkalpojam ap 10 tūkst. pasākumu un pārdodam ap 1 milj. biļešu.

Izmantojot TIKETA, pasākumu apmeklētāji var ne tikai ērti un droši iegādāties biļetes uz pasākumiem, bet arī uzzināt karstākos izklaides pasaules jaunumus. Pasākumu apmeklētāju ērtībai darbojas „Tiketa klubs“, kura biedri var izmantot īpašos piedāvājumus, biļešu atlaides un citas privilēģijas. Turklāt pasākuma apmeklētājus pavada mūsu pieredzējušie klientu apkalpošanas speciālisti, kas risina klientu jautājumus katru dienu, katru minūti.

Īpašu uzmanību veltām arī pasākumu organizētājiem, kas izmanto mūsu pakalpojumus, piedāvājam viņiem pilnu pasākumu apmeklētāju apkalpošanas pakalpojumu paketi. No mūsdienīgas un funkcionālas biļešu izplatīšanas sistēmas, kuru izmantojot, pasākumu organizētāji var ne tikai ērti pārdot biļetes uz pasākumu, bet arī izmantot tādas funkcijas kā, piemēram, pārdošanas novērošana reālajā laikā, līdz skatītāju apkalpošanai pie pasākuma norises vietas durvīm. Mūsu spēks – izmēģināti un laika pārbaudīti pasākumu cenu veidošanas un tirgvedības risinājumu, kas palīdz sasniegt mērķi: „Biļetes pārdotas“.


Informācija pircējiem

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Neatrodat atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet: +371 2 7196704
Rakstiet: info@tiketa.lv
Sazināsimies Facebook:
www.facebook.com/Tiketa

Informācija pasākumu organizētājiem

Mēs pārdosim jūsu biļetes.
Lai uzzinātu, kā tas tiks darīts, vērsieties organizatoriem@tiketa.lv

Organizētājus, kas meklē partnerus, kas varētu nodrošināt pasākuma komunikāciju un realizēšanu, aicinām vērsties pa e-pastu: info@backstage.lt

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā