Par TIKETA

Kas mēs esam?

Mēs savedam kopā pasākumu organizēšanas profesionāļus ar visiem, kuri bauda izklaides. Esam Lietuvas biļešu izplatīšanas eksperti no 2004. gada, mēs pirmie valstī ieviesām jaunas paaudzes izplatīšanas veidus, piedāvājām elektronisko un mobilo biļešu sistēmu un daudzus novatoriskus pakalpojumus.

Labi pārzinot Lietuvas izklaides tirgu, biļešu pircējiem un pārdevējiem palīdzam pieņemt labākos lēmumus.

Kopā ar TIKETA pircēji var ne tikai ērti iegādāties biļetes, bet arī apmeklēt pasākumus par lielisku cenu, būt pārliecināti par savām investīcijām biļetēs un pat iepazīties ar izklaižu pasauli. Durvis uz izklaidēm atveram un darbojamies kopā ar pieredzējušiem apkalpošanas speciālistiem, kuri ieklausās klientu vajadzībās un katru minūti, katru dienu risina viņu jautājumus.

Biļešu pārdevējiem piedāvājam pakalpojumus no pārdošanas uzraudzības reālajā laikā līdz pasākuma apmeklētāju apkalpošanai pie durvīm. Mūsu spēks – unikāli pasākumu cenu veidošanas un tirgvedības risinājumi, kas katram profesionālim palīdz sasniegt tik patīkamo rezultātu, kad visas biļetes ir pārdotas.

TIKETA ir Lietuvā lielākās izklaides uzņēmumu grupas SEVEN daļa. SEVEN apvieno sabiedrības, kas nodarbojas ar arēnu pārvaldīšanu, pasākumu organizēšanu un apkalpošanu, kā arī biļešu tirdzniecību.

Sazināsimies!

Informācija pircējiem

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Neatrodat atbildi uz savu jautājumu? Zvaniet: +371 2 7196704
Rakstiet: info@tiketa.lv
Sazināsimies Facebook:
www.facebook.com/Tiketa

Informācija pasākumu organizētājiem

Mēs pārdosim jūsu biļetes.
Lai uzzinātu, kā tas tiks darīts, vērsieties organizatoriem@tiketa.lv

Organizētājus, kas meklē partnerus, kas varētu nodrošināt pasākuma komunikāciju un realizēšanu, aicinām vērsties pa e-pastu: info@backstage.lt

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
LEJUPIELĀDĒT Turpināt pārlūkā